Marcin Kindla w teledysku do “Wszystko o sobie”

“Wszystko o sobie” to najnowszy singiel Marcina Kindla. Utwór promuje najnowsze wydawnictwo artysty pod tym samym tytułem. “Wszystko o sobie” to EP-ka dostępna w serwisach cyfrowych, na którą składa się pięć pięknych popowych i popowo-rockowych piosenek.

Marcin cieszy się opinią pracowitego, konsekwentnego i utalentowanego człowieka – co w połączeniu z pokorą, wielką wrażliwością na otaczający świat oraz sporym poczuciem humoru sprawia, że mamy do czynienia z bardzo ciekawym artystą.

Obecnie Kindla przygotowuje materiał na drugi album solowy, który będzie wydawnictwem dwupłytowym. Na drugim krążku znajdzie się akustyczny koncert artysty, jaki zarejestruje on w styczniu 2015 roku w Radiu Katowice. Jak zapowiada Marcin, będzie to jego ostatnia płyta przed zaplanowaną dłuższą przerwą. W jej trakcie Kindla zamierza się skupić na pracy z innymi twórcami.

Tracklista:

1. Da się żyć

2. Po prostu wróć

3. Wszystko o sobie

4. Nie Ty, nie ja

5. Szczęściem (feat.Maria Niklińska)

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus