Łukasz Zagrobelny – “Tylko z tobą chcę być sobą”. Posłuchaj utworu z “Wkręceni 2”

Łukasz_Zagrobelny_fot_Piotr_Porebski_Sony_Music_Polska-małe16 stycznia do kin trafi druga część filmu “Wkręceni” zatytułowana po prostu “Wkręceni 2”. Poprzednią część promowały utwory Dody i Igora Herbuta.

Drugą część komedii promuje utwór Łukasza Zagrobelnego “Tylko z tobą chcę być sobą”. Debiutujący w stacjach radiowych w grudniu 2014 singiel jest również zwiastunem całkiem nowego albumu Łukasza. Krążek ukaże się w 2015 roku. Od premiery ostatniego studyjnego albumu wokalisty mijają blisko trzy lata. Album przyniósł przeboje „U mnie maj” czy „Ja tu zostaję”, zebrał świetne recenzje i został doceniony zarówno przez dziennikarzy (Super Nagroda Programu 1 Polskiego Radia na Festiwalu Opolskim) jak i słuchaczy (status Złotej Płyty). Przez ostatnie trzy lata Łukasz zagrał mnóstwo koncertów, zaczął również pracę nad nowym materiałem.

„Wkręceni 2” – drugą część przebojowej komedii Piotra Wereśniaka. Film, w którym zobaczymy Pawła Domagałę w towarzystwie m.in. Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Anny Muchy, trafi na ekrany kin już na początku 2015. Tym razem Szyja i Fikoł – bohaterowie znani z pierwszej części filmu – wyruszą na podbój stolicy i polskiego showbiznesu, odsłaniając przed widzami świat gwiazd znanych z kolorowych magazynów i programów rozrywkowych.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus