Wyniki: Wygraj płytę “Panny Wyklęte. Wygnane. vol. 1” z autografami

PANNY-WYGNANEWygnanie. Walka. Tułaczka. Tęsknota. Od tych kilku słów można rozpocząć przedstawienie kolejnej części historii jaką prezentuje nam Fundacja Niepodległości w swym nowym wydawnictwie. Darek Malejonek i Maleo Reagge Rockers kontynuują bowiem projekt Panny Wyklęte zagłębiając się w kolejną trudną do opowiedzenia przestrzeń historyczną opowiedzianą przez czołowe wokalistki sceny polskiej.

Projekt Panny Wyklęte „Wygnane” vol. 1,to pierwsza część muzyczno-historycznej podróży, której kontynuacja będzie miała miejsce w 2015 roku. Poruszone zostaną tematy zesłania, gdzie rodziny zostały zdziesiątkowane głodem, zimnem, chorobami. Walka za ojczyzną na obcej ziemi, tęsknota za Polską i zetknięcie z obcą kulturą, muzyką, klimatem…

Wśród artystek pojawią się znakomite osobistości m.in.: Ania Brachaczek, Ania Rusowicz, Marcelina, Marika, zespół Dziewczyny (Ania Szafraniec i Ola Nowak), Gonix, Ifi Ude, Kasia Malejonek, Katarzyna Groniec, Kasia Kowalska, Fala, Mona, Dore, Gonix, Lilu, Anna Witczak-Czerniawska z zespołu Dikanda czy Angelika Górny z kultowego zespołu 2Tm2,3.

KONKURS!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym możecie wygrać płytę wraz z autografami niektórych wokalistek biorących udział w projekcie. Wystarczy, że na adres redakcja@popheart.pl prześlecie tytuły przynajmniej trzech utworów, które pojawiły się na płycie. Na wasze maile czekamy do 6. grudnia 2014 roku.

W wiadomości podajcie także adres na jaki mamy wysłać płytę.

Przy okazji polecamy wam koncert WYGNANE PANNY WYKLĘTE. Więcej info tutaj.

WYNIKI: PŁYTĘ WYGRYWA KRZYSZTOF KAMYSZEK! GRATULUJEMY!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus