Wyniki: Wygraj album Justyny Steczkowskiej “Anima”

Jujustynastyna Steczkowska wraca z nowym albumem w swojej najlepszej artystycznej formie.  Autorskie kompozycje ubrane w nowoczesne, zaskakujące dźwięki kosmicznej elektroniki osadzonej w rozległych przestrzeniach orkiestry Silesian Art. Collective.

Niezwykłe teksty napisane przez mądrych, wrażliwych ludzi, min. Katarzynę Nosowską, Belę Komoszyńską czy Ifi Ude. Całość nagrań zrealizowana została w jednym z najnowocześniejszych studiów na świecie – Alverni.

KONKURS!

Przygotowaliśmy dla was konkurs w którym możecie wygrać egzemplarz płyty “Anima”. Co należy zrobić? Odpowiedzieć na dwa proste pytania oraz mieć trochę szczęścia w losowaniu :))

Pytania konkursowe:

1. Podaj tytuł pierwszego singla promującego album “Anima”.

2. W kilku zdaniach uzasadnij dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić płyta.

Na odpowiedzi czekamy do 5. grudnia 2014 roku pod adresem redakcja@popheart.pl. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy najciekawszą odpowiedź na pytanie drugie, jej autor otrzyma w nagrodę płytę “Anima” – pod warunkiem, że prawidłowo odpowie na pytanie pierwsze ;))

Sponsorem nagród jest MyMusic.

Powodzenia!! :))

 WYNIKI: Płytę wygrywa Hubert Krzyżowiec. GRATULUJEMY!

 

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus