Eurowizja 2015: Margaret będzie reprezentowała Polskę?

W tym roku Polska z powodzeniem powróciła do konkursu Eurowizji. Donatan i Cleo, choć nie wygrali sprawili, że mówiło się o nas dużo. Występ spotkał się z pozytywnymi opiniami wśród widzów w Europie, czego nie można powiedzieć o jurorach – ich niskie oceny nie pozwoliły nam znaleźć się w ścisłej czołówce. W 2015 roku ponownie pojawimy się na Eurowizji. I choć wielu w roli reprezentanta widzi Dodę, to okazuje się, że TVP ma inny pomysł. Ich zdaniem powinna nas reprezentować Margaret!

To już przestał być w tej chwili festiwal muzyki, teraz bardziej promowany jest tam swojego rodzaju statement. Chyba nie wystąpię na Eurowizji. To jest strasznie miłe, że ktoś proponuje ci coś takiego, bo to jest wielka sprawa, ale teraz nie jest na to czas, może kiedyś – wyznała w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem

 

Jeszcze kilka miesięcy temu Donatan i Cleo również zapewniali, że nie przyjmą propozycji wystąpienia na Eurowizji. Myślicie, że z Margaret będzie inaczej?

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus