DJ Adamus szykuje się do urodzin! To będzie impreza roku!

DJ Adamus – najsłynniejszy polski DJ i producent świętuje urodziny! Już 13 grudnia w Platinium Club & Restaurant w Warszawie odbędzie się największa impreza urodzinowa roku!

Tuż przed 40-tką, w dniu swoich 39 urodzin Adam Jaworski (wszystkim dobrze znany jako DJ Adamus), postanowił spotkać się z przyjaciółmi z branży muzycznej i fanami. Ostatni rok był dla niego niesamowicie pracowity. Przygotowanie oprawy muzycznej na ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn oraz do Festiwalu Sopot TOPtrendy, a także objęcie funkcji jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to tylko niektóre duże projekty. W dniu urodzin DJ Adamus nie zamierza jednak odpoczywać. Wystąpi z wyjątkowym setem urodzinowym, w którym wezmą również udział goście specjalni. Wśród nich znaleźli się: Ada Szulc (znana ze wspólnego projektu 1000 miejsc), Asia Ash, Adam Joseph (prosto z Nowego Yorku), Candy Girl, Jacob Core, Martin Rosa, Owocowicz, Majlo Mike, East Clubbers i Paulla.

Podczas imprezy urodzinowej poza efektami pirotechnicznymi zobaczymy pierwszą w Europie multimedialną arenę DJ-skąprzygotowaną przez Samsung UHD TV. Nie zabraknie też niespodzianek od Partnerów wydarzenia: Original Source, Pako Lorente, Barefoot Wine, Smirnoff, Johnnie Walker i Black Shadows.

Patronami medialnymi wydarzenia są: Telewizja Polsat, 4Fun.tv, Pasja.TV, Gala, Gala.pl, Muzodajnia, Popheart.pl, Allaboutmusic.pl, Jastrzabpost.pl, Musicsoul.eu, Dlastudenta.pl, Radio Kolor.

Urodziny DJ-a Adamusa, 13.12.2014, g.21.00, Platinium Club & Restaurant, ul. Fredry 6, Warszawa. Wstęp: bilety przed wejściem.

Dla naszych czytelników mamy kilka zaproszeń. Wkrótce zostaną rozdane :))

unnamed (1)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus