Posłuchaj nowego albumu Meli Koteluk “Migracje”

Mela_Koteluk_Migracje_smallAlbum “Migracje”, to zbiór niezależnych brzmieniowo kompozycji i polskich, autorskich tekstów. Całość dowodzi konsekwencji Meli i jej zespołu w pielęgnowaniu charakterystycznego języka, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. W warstwie brzmieniowej opiera się on na łączeniu akustycznych i syntetycznych brzmień, w warstwie słownej realizm ściera się z abstrakcją. Tym razem zespół zaprosił do współpracy cenionego producenta młodego pokolenia Marka Dziedzica, który nadał całości spójny, świeży i  plastyczny charakter.

Płytę zapowiedział w czerwcu singiel “Fastrygi”, który bardzo szybko znalazł się na playlistach stacji radiowych oraz najnowszy utwór  “Żurawie Origami” , zapowiadający muzyczny i literacki charakter płyty.

Album ukaże się w wersji podstawowej oraz jako edycja specjalna zawierająca utwory “To Trop”, “Wielkie Nieba” oraz akustyczne wersje utworów  “Żurawie Origami” i “Migracje”.

W nagraniu płyty uczestniczył zespół Meli w składzie: Tomasz ”Serek” Krawczyk (gitary elektryczne, akustyczne), Kornel Jasiński (gitara basowa), Krzysiek Łochowicz (gitary elektryczne, akustyczne,  banjo, autoharfa), Robert Rasz (perkusja), Miłosz Wośko (instrumenty klawiszowe), Aleksandra Chludek (chórki). Gościnnie zagrali: Piotr Łyszkiewicz (klarnety, saksofony), Mariusz „Fazi” Mielczarek (flet), Jan Stokłosa (wiolonczela), Wojtek Pęczek (hang drum).

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus