PLOTKA: Aguilera nagrywa z Azealią Banks?

Christina+Aguilera+Clutches+Tube+Clutch+K4gg3Wwc0YNlWielu fanów Azealii Banks zauważyło w ostatnim czasie aktywność swojej idolki zadziwiającą aktywność, która w przeszłości oznaczała jedno – rychłą współpracę z danym artystą. Jeśli spojrzeć w przeszłość, Banks zaczęła chwalić Lady GaGę (zanim jeszcze ją znienawidziła…), po tym jak dostała propozycje współpracy z nią.

W tej chwili Banks okazjonalnie wychwala na swoim profilu na Twitterze… Christinę Aguilerę. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że jest dużą fanką “Lady Marmalade” głównie za sprawą Christiny, oraz że chciałaby, aby jej życie wyglądało jak klip do tej piosenki, ale jedynie gdyby mogła być Christiną. Oprócz tego… Banks zaczęła obserwować divę odpowiedzialną za takie hity jak “Fighter” czy “Genie In A Bottle”. Wszystkie to spowodowało lawinę spekulacji ze strony fanów Banks.

Aguilera znana jest z tego, że dosyć często współpracuje z mniej znanymi raperkami. Przypomnijmy, że przy nagrywaniu “Bionic” zaprosiła do współpracy wtedy jeszcze mało znaną Nicki Minaj do duetu na piosence “WooHoo“.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus