Honorata Skarbek – Naga. Zobacz teledysk

unnamedPiosenka “Naga” nie jest singlem zapowiadającym niezatytułowany jeszcze trzeci album Honoraty Skarbek, który ukaże się w 2015 roku. Artystka jest perfekcjonistką, chce dawać swoim fanom wyłącznie wyjątkową muzykę, więc premiera nastąpi wtedy, gdy każdy szczegół płyty będzie dopracowany.

“Z racji tego, że niestety nie uda mi się dopiąć trzeciego albumu jeszcze w tym roku (tak jak zapowiadałam), postanowiłam Wam to wynagrodzić, dając Wam w prezencie jedną z najważniejszych dla mnie piosenek na nim. Jest to klimat muzyczny, w którym czuję się najlepiej i w którym najtrafniej potrafię obnażyć przed Wami swoje emocje. Napisałam słowa, melodię, a muzykę stworzyliśmy razem z moim producentem i przyjacielem Pawłem Nerosem MildneremOd początku wiedziałam jak ma wyglądać teledysk, do którego sama napisałam scenariusz. Klip nagrałyśmy razem z Grymuzą i Lewicką, to już nasz szósty wspólny teledysk, dziewczyny są ze mną od początku, ponieważ są niezastąpione!”. – mówi Honorata

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus