Britney Spears nie wiedziała o swoim rekordzie z albumem “Oops!…”

oopsPrzy okazji premiery krążka Taylor Swift1989” dużo mówiło się o możliwości pobicia przez tą amerykańską piosenkarkę rekordu należącego do Britney Spears z “Oops!… I did it again” za najszybciej rozchodzący się krążek kobiecy w przeciągu tygodnia w USA. “Oops!” rozeszło się przy okazji premiery w rekordowej ilości (1 319 000 sztuk). Mimo, że Taylor nie udało się finalnie uzyskać wyniku, który pozwoliłby zdetronizować Spears, to szum medialny dotyczący tego wydarzenia, że jeden z dziennikarzy Extra TV postanowił zadać pytanie dotyczące tego samej zainteresowanej – Britney.

Jak się okazuje… Britney Spears nigdy nie wiedziała o tym, że taki rekord kiedykolwiek pobiła. “Nie miałam pojęcia, że w ogóle tak było w moim przypadku, więc jest bardzo cool. To naprawdę fenomenalne. Będę się tym bardziej przechwalać!

Cóż… jesteśmy ciekawi jakich jeszcze faktów dotyczących swojej kariery nie wie Spears…

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus