Fani szykują niespodziankę dla Michaela Bublé!

Buble_670x380Michael Bublé już 4 listopada wystąpi w Krakowie. Będzie to druga wizyta tego niezwykłego artysty w naszym kraju.

Wokalista zyskał status międzynarodowej gwiazdy za sprawą wydanego w 2003 roku krążka „Michael Bublé”, na którym zaśpiewał kilkanaście standardów swinga i jazzu w nowych interpretacjach. Album z 2005 roku „It’s Time” oraz wydany dwa lata później „Call Me Irresponsible” osiągnęły szczyty notowań Billboard, Canadian Chart, UK Chart i australijskiej ARIA. Piosenka „Me And Mrs. Jones” zajęła 1. miejsce podsumowania Listy Przebojów Programu Trzeciego w 2007 roku. Najbardziej spektakularnym sukcesem Michaela jest jego album z 2009 roku „Crazy Love”, który nie tylko zadebiutował na szczycie Billboardu, ale też utrzymał się tam przez kolejne dwa tygodnie. Dwa lata później ukazał się świąteczny longplay „Christmas”, który obok krążka Adele był najchętniej kupowanym albumem na świecie. Ostatnia płyta Michaela Bublé „To Be Loved”, została wydana w kwietniu ubiegłego roku i powtórzyła sukces poprzednich płyt, stając się tym samym czwartym numerem jeden w dorobku artysty. Polski fan club – Michael Bublé Poland, z okazji drugiego koncertu w naszym kraju, postanowił sprawić swojemu idolowi niespodziankę, potrzebuje jednak pomocy wszystkich chętnych fanów.

Co należy zrobić? Wystarczy wykonać zdjęcie i wysłać je na adres mateuszryman@gmail.com, w temacie wpisując: Niespodzianka dla Michaela. Pokaż jak bardzo lubisz, kochasz, uwielbiasz Michaela i jego muzykę. Może to być zdjęcie w stosie płyt, w wycinkach z gazet… W tej kwestii jest zupełna dowolność, ważne aby ukazywało jak bardzo go lubisz.

Zdjęcia można wysyłać do 25 października. Pokażmy jakich wspaniałych fanów ma Michael Bublé w Polsce!

Więcej: http://michaelbuble.pl/niespodzianka-dla-michaela/

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus