“Britney nie pofatygowała się, aby nagrać refren piosenki”

o-BRITNEY-SPEARS-900Nie od dzisiaj wiadomo, że Britney Spears, bardzo często posiłkuje się pomocą playbacku. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że podczas jej koncertu w Vegas przez przypadek, Spears “śpiewała do wokalu” producentki swojego utworu “Perfume” (Sii Furler) zamiast do swojego. Gdy wydawało się, że może już nie być gorzej, docierają do nas kolejne informacje.

Ina Wroldsen, producentka utworu “He About To Lose Me” z albumu “Femme Fatale” udzieliła wywiadu, w którym zachwyca się współpracą z Spears, lecz… przyznaje, że gdy zakupiła album i puściła w samochodzie piosenkę, którą napisała była w ogromnym szoku, gdyż odkryła, że słyszy swój wokal w refrenie utworu. Jak przyznała, była zaskoczona, że księżniczka popu nawet nie pofatygowała się, aby nagrać swój wokal w refrenie.

Przypominamy, że “He About To Lose Me” należy do ulubionych utworów fanów Spears z albumu “Femme Fatale”. Przy premierze krążka, wiele fanowskich dyskusji dotyczyło tego, że wokal w refrenie tego utworu nie brzmi jak wokal Britney. Poniżej możecie przesłuchać piosenki i sami zdecydować, czy słyszycie wokal Spears w refrenie czy nie.

Będzie skandal?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus