Billboard pyta: Jak Disney poradzi sobie z odejściem Seleny Gomez?

selena-gomez-adidas-neo-autumn-2014-promos_1Wytwórnia grupy Disney Music Group – Hollywood Records traci kolejną ważną dla nich gwiazdę. Po wydaniu płyty z największymi hitami w listopadzie, wytwórnię opuści Selena Gomez. Wokalistka podpisała już nowy kontrakt z grupą Interscope.

Wytwórni nie jest do śmiechu. Opuściła już ich Miley Cyrus, która przeszła do RCA Records i pod skrzydłami wytwórni wydała swój album “Bangerz”. Disney stracił również grupę Jonas Brothers po tym jak bracia postanowili zająć się swoimi solowymi karierami, a także Hilary Duff. Jedyne co pozwoliło Disney’owi zarobić w tym roku, to ścieżka dźwiękowa z filmu “Kraina Lodu”.

Ken Bunt – szef Disney Music Group jednak wciąż wierzy w wytwórnię: “Udowodniliśmy, że pomagamy budować kariery. Jeżeli przyjrzycie się karierom Demi Lovato, Seleny Gomez czy Grace Potter, to zobaczycie, że nie jest to tylko jeden album i kończymy współpracę. Nastawiamy się na długofalową współpracę”.

W przyszłym roku Hollywood Records stawia na Demi Lovato i zrobi wszystko, by jak najlepiej wypromować jej nowy album. Oprócz tego pojawią się nowe płyty Grace Potter, Bea Miller czy R5. Wydaje się jednak, że wytwórnia potrzebuje oprócz Demi, jeszcze jednego nazwiska, które będzie rozpoznawalne na całym świecie.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus