Taylor Swift napisała piosenkę o Katy Perry

62781410264963_katy-perry-taylor-swift-zoom-1024x925Taylor Swift w wywiadzie dla magazynu Billboard zdradziła, że najbardziej agresywną piosenką na jej nowym krążku jest utwór “Bad Blood”. Wokalistka poinformowała, że dotyczy on znanej piosenkarki, której imienia nie chce podać oficjalnie.

Przez lata nie byłam do końca pewna, czy jesteśmy przyjaciółkami czy nie” – mówi Taylor – “Ona podchodziła do mnie na galach, rozmawiała ze mną i odchodziła, więc myślałam sobie ‘Przyjaźnimy się, czy właśnie mnie znieważyła?’ Ale rok temu przekroczyła granicę. Zrobiła coś okropnego. Wtedy powiedziałam sobie ‘A więc jesteśmy wrogami!’ I nie chodziło tutaj o faceta. Tu chodziło o biznes. Ona próbowała sabotować moją trasę. Przechwytywała moich ludzi do siebie, a ja strasznie nie lubię konfliktów. Więc teraz muszę jej unikać. To okropne. Nie lubię jej.”

Portal TMZ dotarł do informacji, że rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, ale nie było to do końca tak jak opisuje Taylor.

Okazuje się, że Taylor mówi o Katy Perry, a dokładnie o jej tancerzach, którzy potrzebowali tymczasowej pracy w czasie, kiedy Katy nie koncertowała. Zatrudnili się więc tymczasowo u Taylor na umowę z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.  Wokalistka wiedziała o wszystkim i wyraziła na to zgodę, ostatecznie jednak wkurzyła się na tę sytuację, ponieważ jak twierdzi ‘traktowała ich jak rodzinę’. Kiedy tancerze złożyli wypowiedzenia Taylor zwolniła ich automatycznie, nie czekają 30 dni.

Katy Perry skomentowała całość na twitterze zamieszczając krótki komentarz:

“Uważajcie na Reginę George w owczej skórze”

Przypominamy, że jakiś czas temu Katy Perry wypowiedziała się o jej kontakty z innymi artystkami, czyżby już wtedy miała na myśli Taylor?

“Przyjaźnie się z częścią z nich. Niektóre nie są wcale przyjazne, są sekretnymi wrednymi dziewczynami. Nie są cool.”

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus