GaGa: “Nie chcę więcej śpiewać komercyjnych utworów, chcę śpiewać w barach jazz!”

Tony-Bennett-Lady-Gaga-Anything-Goes-2014-1200x1200Lady GaGa do tej pory znana była głównie z popowych, dosyć prostych utworów, jednak współpraca z Tonym Bennettem przy piosence “Lady Is A Tramp” zainspirował ją, aby nagrać jazzowy album razem z legendarnym artystą. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyż każdy artysta może czasami odejść od nurtu komercyjnego, aby potem wrócić do muzyki popowej. Najwyraźniej jednak GaGa postanowiła całkowicie zrezygnować z muzyki popowej.

W najnowszym wywiadzie dla The Wall Street Journal, piosenkarka zdradza jej plany muzyczne. Okazuje się, że Lady GaGa ma dosyć komercyjnego muzycznego biznesu, do tego stopnia, że zamierza rokrocznie wydawać albumy z muzyką jazzową. Współpraca przy “Cheek to Cheek” tak bardzo wpłynęła na artystkę, że w owej rozmowie, artystka zdradziła, że od tej pory nie musi być już komercyjną artystką i zadowoli ją granie w barach muzycznych. Myślicie, że to prawda i faktycznie Lady GaGa zrezygnuje z wydawania komercyjnej muzyki na rzecz jazzu?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus