Missy Elliott odrzuciła “Anacondę”

missy-elliotMissy Elliott, niekwestionowana królowa hip-hopu, przygotowuje obecnie swój muzyczny powrót. Autorka hitu Work It od kilku miesięcy pracuje nad nowym albumem. Jak się dowiadujemy z najnowszego wywiadu z producentem najnowszej muzyki Nicki Minaj oraz Missy Pollow Da Donem, najnowszy singiel Minaj “Anaconda” miał początkowo być pierwszym singlem Missy Elliott z najnowszego albumu, ale w trakcie produkcji raperka zrezygnowała z niego.

Jednak jak można się dowiedzieć z najnowszego wywiadu Timbalanda (który jest jednym z producentów albumu Missy Elliott) z magazynem Rolling Stone ostateczny pierwszy singiel ma być wielkim zaskoczeniem dla fanów raperki oraz środowiska hip-hopu. Jak dodaje producent: “Mamy pocisk w rewolwerze. Pytanie jest tylko kiedy Missy postanowi go odpalić. To będzie prawdziwa zmiana gry.

Poniżej przypominamy największe hity z kariery Missy.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus