Marzia Gaggioli wystąpi we Wrocławiu?!

Marzia_GaggioliPiosenkarka, multiinstrumentalistka, projektantka mody, malarka, poetka… Jedyna w swoim rodzaju postać świata muzyki, Marzia Gaggioli, po raz kolejny udowodniła wszystkim, że nie ma sobie równych! W plebiscycie czytelników Gazety Wrocławskiej to właśnie włoska piękność okazała się być osobą, na której koncert czekają tysiące Polaków.

Kim jest tajemnicza artystka, która wygryzła z notowania takie gwiazdy jak Katy Perry, Rihanna, Justin Bieber czy One Direction? Marzia zdobyła niezwykłą popularność wśród polskich internautów dzięki charakterystycznemu wizerunkowi i piosenkom śpiewanym w naszym rodzimym języku (mimo że piosenkarka nie posługuje się nim na co dzień!) . Uroku produkcjom wokalistki dodają z pewnością barwne teledyski pełne prostych efektów specjalnych oraz poświęcenie z jakim Marzia realizuje swoje ambitne pomysły od wielu lat. Co ciekawe, obecnie jest ona autorką ponad tysiąca (!) kompozycji. Czego by nie mówić o tej niekwestionowanej gwieździe internetu, Gaggioli z pewnością jest jedną z najbardziej pracowitych wokalistek w Europie. Więcej o tej wyjątkowej osobie dowiecie się z naszego wywiadu z Marzią Gaggioli, przeprowadzonego w marcu zeszłego roku [TUTAJ].

Ten niebywały sukces w kraju nad Wisłą Marzia zawdzięcza także swoim oddanym fanom, którzy prawie dwudziestoma tysiącami głosów przyczynili się do zwycięstwa piosenkarki w notowaniu Gazety Wrocławskiej. Tuż za nią znalazł się znany wszystkim boysband One Direction oraz alternatywna japońska kapela One Ok Rock. Biorąc pod uwagą ogromną popularność głosowania w sieci, niewykluczone jest, że na Stadionie Wrocław zobaczymy więcej niż jedną gwiazdę wytypowaną przez internautów. Dokładne wyniki konkursu możecie obejrzeć TUTAJ.

 

Udostępnij na Google Plus