Coldplay i Rihanna ponownie razem?

20120822-china-4-306x306-1345676248Minęło już trochę czasu od wydania wspólnego kawałka grupy Coldplay i Rihanny – “Princess of China”, jednak już niedługo prawdopodobnie możemy spodziewać się ponownego połączenia sił tych gigantów muzyki. Chris Martin (lider zespołu Coldplay) potwierdził, że niedawno napisał nową piosenkę specjalnie z myślą o barbadoskiej piosenkarce. Z wywiadu dla New York’s Fresh FM dowiadujemy się też, że nie jest to typowa praca na zlecenie – po prostu artysta przy okazji wakacyjnego odpoczynku relaksuje się tworząc teksty, a że wcześniej Chris zaoferował już Rihannie swoje wsparcie przy nagrywaniu nowego albumu wokalistki, musi teraz dotrzymać słowa.

W przerwie w pracy nad materiałem Coldplay uwielbiam skupić się na czymś odmiennym. To daje ci całkiem nowe możliwości i pozwala spojrzeć na muzykę z innej perspektywy.

Czy jednak piosenka ta znajdzie się na nowym krążku Rihanny? Sam Chris Martin przyznał, że jest to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. W końcu tylu producentów i tekściarzy chciałoby współpracować z Barbadoską! Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus