Magdalena Tul zdradza szczegóły nowej płyty!

Okładka Brave-frontJuż 6 czerwca na rynku pojawi się długo wyczekiwana płyta Magdaleny Tul – wokalistki znanej z programu “Jaka to melodia” czy Eurowizji. Album nosi tytuł “Brave” i jest drugim w dorobku artystki krążkiem – pierwszym, który trafi do szerokiej sprzedaży.

Album promować będzie singiel “So Good” utrzymany w stylistyce funkowej, nad którym Magda pracowała ze światowej sławy muzykami. W utworze usłyszymy m.in. perkusistę Derricka McKenzie, członka grupy Jamiroquai – laureata nagrody Grammy i MTV Music Awards. Na co dzień jako muzyk sesyjny występuje on też z takimi gwiazdami jak Jessie J. Wokalnie Magdę wesprze ceniony chór Sound’n’Grace. Utwór został zmasterowany w londyńskim studiu Soundmasters London.

Singiel “So Good” swoją premierę będzie miał 28 maja w programie “Jaka to melodia”.

Magdalena Tul zaprezentowała już okładkę swojego nowego wydawnictwa. “Brave” to 10 autorskich kompozycji, za pośrednictwem których artystka skłania do refleksji, odkrywa swoją wrażliwość oraz… motywuje. Nad spójnym brzmieniem albumu czuwał producent Michał Nocny.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus