FLORENCE AND THE MACHINE W POLSCE: DOŁĄCZ DO AKCJI KONCERTOWYCH!

ssss

Współpracujący z nami fanklub Florence and The Machine przygotował kolejną akcję fanowską, którą zamierza ponownie rozgrzać serca członków zespołu! Zobaczcie co planują organizatorki akcji i administratorki fanklubu.

Orange Warsaw Festival zbliża się wielkimi krokami! 14 czerwca na scenie głównej wystąpi znana brytyjska formacja z ognistowłosą wokalistką na czele – Florence and The Machine. Ubiegłoroczny koncert zespołu w Polsce zachwycił nie tylko tłumy przybyłych fanów, ale także samych członków grupy, którzy mimo przerwy w trasie postanowili kolejny raz z rzędu odwiedzić nasz kraj i dać jedyny w tym roku występ! Jest to wydarzenie na skalę światową, dlatego też największy polski fanclub zespołu znów szykuje szereg akcji koncertowych, do których może dołączyć każdy z Was! Co należy zrobić?

Po pierwsze – charakteryzacja. Nie różni się niczym od ubiegłorocznej, pragniemy by i tym razem festiwal pełen był kwiatów i brokatu. Florence jest wielką fanką zarówno wianków jak i tego złocistego pyłu, dlatego fani (niezależnie od płci) powinni uzbroić się w te rekwizyty!

Przechodzimy do właściwych akcji. Jesteśmy pewne, że pierwsza z nich wzruszy zespół już na samym początku, jest ona bowiem wyrazem podziękowania za tak szybki powrót do naszego kraju. O czym mowa? Kartki z napisem WELCOME BACK, które wszyscy podniesiemy tuż przed wejściem grupy na scenę. Myślimy, że to najlepszy sposób, aby okazać naszą wdzięczność oraz zaangażowanie. Stworzenie takiej kartki nie jest pracochłonne, nie wymaga też żadnych specjalnych zdolności artystycznych, a gwarantujemy, iż efekt będzie piorunujący! Ułatwiłyśmy Wam trochę pracę i gotowy szablon zamieściłyśmy na naszej stronie (link poniżej). Wystarczy wydrukować i jesteście gotowi na koncert!

Trzecia, a zarazem ostatnia i najbardziej wzruszająca akcja, to ta dla największych fanów (wierzymy zatem, że dla wszystkich!). Znowu karteczki, lecz tym razem nieco inne. W tamtym roku zadaniem fanów było napisanie na nich słowa, opisującego jedną rzecz/wartość, którą zawdzięczają Florence and the Machine. W tym roku poprosimy ich, by karteczki były w formie czerwonych serc; chciałybyśmy nawiązać tym do utworu “You’ve Got The Love”, dlatego myślałyśmy, by na serduszku znalazło się imię jednego z członków zespołu. Poprzednim razem Flo popłakała się, widząc te słowa, mamy nadzieję, że i tym razem wywoła to taką reakcję.

Dokładny opis akcji znajdziecie pod tym linkiem: http://florenceandthemachine.pl/wordpress/akcjeowf2014/

Z całego serca wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w akcjach. Pamiętamy jak to wyglądało w tamtym roku i pragniemy, by teraz przedsięwzięcie odbyło się na jeszcze większą skalę, a Florence wiedziała, że powrót do Polski zawsze jednoznaczny jest z ogromną niespodzianką i spotkaniem z najlepszą i najwierniejszą rzeszą fanów na świecie.

1176228_571806059547396_378668809_n

źródło: Florence and The Machine Fan Club PL

Redakcja Popheart.pl popiera akcję i zachęca do wzięcia w niej udziału wszystkie osoby, które będą obecne na Stadionie Narodowym 14 czerwca!

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus