Album-niespodzianka wyjdzie w przyszłym tygodniu?

Beyoncé-Beyoncé-2013-1200x1200Mimo, że Beyoncé nie była pierwszą osobą, która wydała album-niespodziankę, to w pamięci wielu pozostanie tzn. “Beyoncé-effect” – wydanie bez zapowiedzi krążka w sklepach elektronicznych, takich jak iTunes. 

Jak donosił niedawno magazyn Billboard na swoich stronach internetowych, niebawem mieliśmy być świadkami kolejnego albumu-niespodzianki. Do tej pory jednak, wciąż nie wiadomo kiedy i kto z artystów planuje strategię podobną do Beyoncé. Doniesienia te były ogłaszane dosyć dawno. Jednak teraz kolejne bardzo wiarygodne źródło Hits Daily Double – organizacja muzyczna, która jako pierwsza zawsze raportuje sprzedaż muzyki w danym tygodniu, poinformowała, że już w przyszłym tygodniu czeka nas niespodzianka w formie krążka wydanego w formie cyfrowej na iTunesie. Kim może być ten tajemniczy artysta?

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus