Lily Allen o swoim powrocie, wytwórni i o Lady Gadze

lily1

Lily Allen zupełnie inaczej planowała swój powrót. Wokalistka chciała nagrać nowy album pod swoim oryginalnym nazwiskiem, czyli jako Lily Cooper.

“Nazywam się Lily Cooper – mam to w paszporcie i na innych dokumentach. Chciałam powrócić jako Lily Cooper, ale wytwórnia tego nie kupiła. Powiedzieli – Nie jesteś Lily Cooper, jesteś Lily Allen” – powiedziała wokalistka w wywiadzie z magazynem Rolling Stone.

Lily zdradziła, że wytwórnia zadecydowała za nią, iż najlepszym wyjściem będzie powrót jako Lily Allen. Swoją decyzję podparli możliwością ogromnej porażki spowodowanej zdezorientowaniem słuchaczy poprzez zmianę pseudonimu. Wytwórnia ostrzegła wokalistkę, że publiczność nie kupi jej jeżeli będzie używać swojego oryginalnego nazwiska. Piosenkarka powiedziała, że rynek muzyczny zmienił się od czasów jej ostatniego albumu i teraz każdy boi się o utratę pracy i niepowodzenie. Kiedyś tego nie było – ludzie ryzykowali.

Lily twierdzi, że właśnie przez to na pochwałę zasługuje obecnie Lady Gaga. Wokalistka oznajmiła, że Gaga powinna być dumna ze słabych wyników sprzedaży swojego albumu “ARTPOP”.

“Jeśli ona nie odniosła komercyjnego sukcesu, bo zrobiła coś w co wierzy jak w sztukę to jest coś świetnego. Zasługuje na pochwałę. To czyni z niej męczennika i nie jest to nic złego” – powiedziała Lily.

Lily obawia się, że jej album również nie będzie komercyjnym sukcesem. “Sheezus” trafi do sklepów już 5 maja.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus