Iggy Azalea pierwszą raperką z takim wynikiem

iggy-azalea-fancy-charli-xcxMimo iż najpopularniejszy magazyn muzyczny Billboard nie opublikował jeszcze swoich oficjalnych list przebojów za obecny tydzień wiemy na pewno, że Iggy Azalea, debiutująca raperka będzie miała czym się pochwalić.

Debiutantka wydała właśnie swój najnowszym album “The New Classic“, z którego pochodzi hit “Fancy” nagrany z Charlie XCX. Według Hits Daily Double, wiarygodnego źródła raportującego sprzedaż w największym rynku muzycznym na świecie – USA, krążek Iggy sprzedał się w ilości 55 tysięcy sztuk, co jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy na fakt, że Azalea jest debiutującą (białą) raperką.

Jak się okazuje wynik ten pozwoli na debiut Iggy na #2 miejscu na liście Billboard TOP200, a także jako pierwsza raperka w historii list przebojów Billboardu zdobędzie jednocześnie szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów i singli Hip-Hopowych.

Ze względu na fakt, że “Fancy” ciągle zdobywa popularność, można spodziewać się niebawem kolejnych rekordów od Iggy.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus