OWF większy i dłuższy!

owfOrange Warsaw Festival 2014 odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach. Organizatorzy nie chcą zdradzać z kim prowadzą rozmowy, a kogo udało się już zaprosić, ale nie ulega wątpliwości, że 7. edycja będzie wyjątkowa. Drugi raz w historii festival odbędzie się na Stadionie Narodowym, tym razem w ciągu trzech dni, na dwóch scenach wystąpi jeszcze więcej artystów.

– Orange Warsaw Festival z roku na rok jest coraz lepszy, ciekawszy i większy. Obiecaliśmy go rozwijać i konsekwentnie dotrzymujemy słowa. Kolejna edycja będzie na pewno niezapomniana. Aż trzy festiwalowe dni, jeszcze więcej koncertów i muzyki. Tak rozumiemy aktywne uczestnictwo w życiu naszych klientów i wspieranie ich pasji – powiedział Konrad Ciesiołkiewicz, dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

W poprzednich edycjach wystąpili m.in. Nelly Furtado, Mika, Beyonce, Cypress Hill, The Offspring, Aura Dione, Edyta Bartosiewicz, Brodka i wiele innych. Obstawiacie jakiś artystów?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus