Najchętniej oglądane teledyski 2013

mileyc

Rok 2013 był pełen wspaniałych wideoklipów w muzyce popowej. To czas wielkich niespodzianek i wielu zawodów. Zawsze, gdy przychodzi grudzień, przychodzi czas na podsumowanie tego, co działo się w tym czasie. Nie inaczej jest teraz.

Rok 2013, jeszcze przed jego zakończeniem można ochrzcić rokiem Miley Cyrus. Czy tego chcemy, czy nie – to był jej czas, w popie zawładnęła słuchaczami jak nikt inny. Ciągle szokowała, zmieniała swój wizerunek, eksperymentowała. Nie inaczej sprawa wygląda w najchętniej oglądanych teledyskach 2013.

To właśnie “Wrecking Ball” jest najczęściej oglądanym teledyskiem na serwisie VEVO w 2013 roku. W dniu premiery użytkownicy VEVO i YouTube wygenerowali 19,3 milionów obejrzeń, co jest absolutnym rekordem, którego nikt nie pobił (fani OneDirection próbowali tego dokonać).

Poniżej możecie zobaczyć listę stworzoną na dzień 1 grudnia 2013 (może się lekko zmienić, ale czołówka powinna zostać taka sama).

1. Miley Cyrus – “Wrecking Ball”


2. Miley Cyrus – “We Can’t Stop”


3. will.i.am – “Scream&Shout” (feat. Britney Spears)


4. Rihanna – “Diamonds”


5. Katy Perry – “Roar”


6. P!nk – “Just Give Me A Reason” (feat. Nate Ruess)


7. Robin Thicke – “Blurred Lines” (feat. Pharrell Williams & T.I.)


8. Rihanna – “Stay” (feat. Mikky Ekko)


9. Naughty Boy – “La La La” (feat. Sam Smith)


10. One Direction – “Kiss You”

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus