Britney rozważa odejście na muzyczną emeryturę

brit

Najnowszy krążek Britney Spears zatytułowany “Britney Jean” nie radzi sobie w pierwszym tygodniu na listach. Team księżniczki popu na pewno nie spodziewał się aż takiej porażki, ale mimo to, nikt nie spodziewał się tego, co powiedziała w najnowszym wywiadzie artystka.

Britney, ochrzczona następczynią Madonny, po 15 latach planuje bowiem… odejść na emeryturę. W najnowszym wywiadzie, którego udzieliła Mario Lopezowi, znanemu prezenterowi ExtraTV, Spears wyznała, że być może będzie chciała odpocząć od muzycznego świata. Piosenkarce marzy się kolejna dwójka dzieci oraz ponowne zamążpójście.

Najnowszy krążek Britney zadebiutował 2 grudnia, w urodziny artystki. Do tej pory nie ma żadnych oficjalnych doniesień o sprzedaży, niemniej jednak z pewnością wynik jest poniżej oczekiwań fanów oraz krytyków.

Przypomnijcie sobie najnowszy singiel artystki “Perfume”.

empik

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus