EP-ka Magdaleny Tul już w sieci! | POPHEART.pl

EP-ka Magdaleny Tul już w sieci!

Magdalena Tul - The Beginning EP coverW sieci ukazała się właśnie EP-ka Magdaleny Tul “The Beginning”. Znalazło się na niej pięć utworów zarówno w języku polskim jak i angielskim. Za kompozycje i teksty odpowiada sama Magda, a produkcji albumu podjął się Michał Nocny.

Co o EP-ce mówi sama Magda?

“Pomysł wydania Ep-ki zrodził się w momencie, kiedy płyta była już praktycznie na ukończeniu. Zdecydowaliśmy o tym wspólnie z producentem, ponieważ zauważyliśmy, jak daleką drogę udało nam się przebyć podczas tworzenia tej płyty. Otworzyły się przed nami kolejne drzwi i pomyśleliśmy, że warto za nie zajrzeć, nawet kosztem przesunięcia daty premiery całej płyty. Chcieliśmy jednak zakończyć pewien etap i pokazać efekty naszej pracy słuchaczom. Tak oto “The Beginning” stało się niejako preludium do płyty, którą przygotowujemy na przyszły rok”

 

Jak wskazuje nazwa EP-ki, jest ona dopiero początkiem tego, co artystka szykuje na swoją długogrającą płytę, której premiera przewidziana jest na początek przyszłego roku. 

EP-ka dostępna jest już we wszystkich sklepach internetowych, m.in.: iTunes, Deezer, Spotify czy Amazon. Album promuje singiel i teledysk “I am who I am”.

 

Udostępnij na Google Plus