A Great Big World z Christiną Aguilerą w “Say Something”

 

xtina

Christina Aguilera mimo przerwy w promowaniu kolejnych krążków, postanowiła poświęcić się udzielaniu się gościnnie w piosenkach innych. Słyszeliśmy już utwór z Pitbullem, teraz jednak wokalistka poszła trochę bardziej alternatywną ścieżką.

A Great Big World, bo z nimi Aguilera postanowiła nagrać tym razem, to duet znany z kompozycji “This Is The New Year“, która była wykonywana w serialu Glee. Zespół szykuje się do wydania EPki, z której pierwszym singlem jest “Say Something“. W momencie jednak, w którym Christina Aguilera usłyszała o kompozycji, postanowiła zadzwonić do chłopaków i zapytać się, czy nie chcieliby nagrać drugiej wersji piosenki, z Christiną. Tak właśnie powstał pomysł na wspólny utwór. Efekt możecie usłyszeć poniżej.

Wiadomo również na pewno, że Aguilera wykona wspólnie z A Great Big World “Say Something” w przyszłym tygodniu w programie The Voice.

AKTUALIZACJA #1

Christina Aguilera wraz z duetem A Great Big World wykonali, zgodnie z zapowiedziami, utwór “Say Something” w drugim odcinku na żywo w The Voice. Ballada z pewnością poruszyła Amerykę, gdyż w chwili aktualizacji newsa zajmuje #2 miejsce na amerykańskim iTunesie, a wszystko wskazuje na to (tj. dynamika sprzedaży piosenki), że jeszcze dziś wyprzedzi Eminema oraz Rihannę i znajdzie się na szczycie najpopularniejszego sklepu internetowego z muzyką w USA. Poniżej możecie obejrzeć występ z The Voice.

 

 

AKTUALIZACJA #2

Na oficjalny kanał VEVO grupy A Great Big World zostało dodane oficjalne audio piosenki nagranej z Christiną Aguilerą. Zgodnie z naszymi przewidywaniami piosenka chwile po poprzedniej aktualizacji zdobyła szczyt na liście sprzedaży serwisu iTunes US, gdzie znajduje się do momentu aktualizacji tej wiadomości.

 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus