A Great Big World z Christiną Aguilerą w “Say Something”

 

xtina

Christina Aguilera mimo przerwy w promowaniu kolejnych krążków, postanowiła poświęcić się udzielaniu się gościnnie w piosenkach innych. Słyszeliśmy już utwór z Pitbullem, teraz jednak wokalistka poszła trochę bardziej alternatywną ścieżką.

A Great Big World, bo z nimi Aguilera postanowiła nagrać tym razem, to duet znany z kompozycji “This Is The New Year“, która była wykonywana w serialu Glee. Zespół szykuje się do wydania EPki, z której pierwszym singlem jest “Say Something“. W momencie jednak, w którym Christina Aguilera usłyszała o kompozycji, postanowiła zadzwonić do chłopaków i zapytać się, czy nie chcieliby nagrać drugiej wersji piosenki, z Christiną. Tak właśnie powstał pomysł na wspólny utwór. Efekt możecie usłyszeć poniżej.

Wiadomo również na pewno, że Aguilera wykona wspólnie z A Great Big World “Say Something” w przyszłym tygodniu w programie The Voice.

AKTUALIZACJA #1

Christina Aguilera wraz z duetem A Great Big World wykonali, zgodnie z zapowiedziami, utwór “Say Something” w drugim odcinku na żywo w The Voice. Ballada z pewnością poruszyła Amerykę, gdyż w chwili aktualizacji newsa zajmuje #2 miejsce na amerykańskim iTunesie, a wszystko wskazuje na to (tj. dynamika sprzedaży piosenki), że jeszcze dziś wyprzedzi Eminema oraz Rihannę i znajdzie się na szczycie najpopularniejszego sklepu internetowego z muzyką w USA. Poniżej możecie obejrzeć występ z The Voice.

 

 

AKTUALIZACJA #2

Na oficjalny kanał VEVO grupy A Great Big World zostało dodane oficjalne audio piosenki nagranej z Christiną Aguilerą. Zgodnie z naszymi przewidywaniami piosenka chwile po poprzedniej aktualizacji zdobyła szczyt na liście sprzedaży serwisu iTunes US, gdzie znajduje się do momentu aktualizacji tej wiadomości.

 

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus