Odkrywamy – Zagi

zagi_fisty

Zagi, czyli Natalia Wójcik to nowa, niezwykle ciekawa postać na naszym rynku muzycznym. W kilku zdaniach postaramy się przedstawić postać wokalistki polecanej przez Jurka Owsiaka!

Jest wokalistką, instrumentalistką, autorką muzyki i tekstów. Pod pseudonimem Zagi własnym nakładem wydała album demo “Kilka słów o miłości” z którego piosenki promowała w klimatycznych miejscach w całej Polsce przez rok 2012-13.

W międzyczasie pojawiły się single: John– wydany we współpracy z wytwórnią My Music

 

 oraz Piosenka o Końcu Świata patronowana przez Magazyn Gitarzysta oraz portal Owsiaknet.pl

Na początku 2013 Zagi roku zdobyła złoty wiatraczek za pierwsze miejsce na Zimowej Giełdzie Piosenki, który osobiście wręczył jej Czesław Mozil.

Obecnie wokalistka promuje swój najnowszy album Uke, nad którym właśnie ukończyła pracę. Zagi jest autorką muzyki i tekstów. Album z powodu ograniczonych środków nagrany został w zaciszu pokoju Natalii, aranżem i elektroniczną stroną albumu wspomógł ją Michał Wrzosiński.

okladka_pop

Album promuje utwór “Być”.

Zapytana o największe muzyczne marzenie odpowiedziała: Chciałabym udowodnić moim bliskim, ale głównie sobie, że te wszystkie lata, które poświęciłam na muzykę, nie są stracone. Marzy mi się wielka płyta, festiwale. Chciałabym, żeby muzyka była moim życiem jeszcze bardziej niż jest, a nie tylko sposobem na ucieczkę od codzienności. O czym natomiast opowiada album? Tematyką piosenek są pewne momenty w życiu, które bardzo zmieniły mój punkt postrzegania rzeczywistości a także ludzie, których spotkałam na swojej drodze, a do których mam teraz wielki dystans. Każdą historię opowiedziałam w dosyć prosty sposób.

Więcej o Natalii przeczytacie tutaj: Oficjalna strona Zagi

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus