Katy Perry w Saturday Night Live

SNL-Katy-Perry-600x342Katy Perry wczorajszego wieczoru wystąpiła w bardzo popularnym programie Saturday Night Live. To bardzo ważny czas dla piosenkarki, gdyż dokładnie 22 października wychodzi jej najnowszy krążek zatytułowany PRISM. Do tej pory jednak Katy nie ma się czego obawiać. Pierwszy singiel z albumu “Roar” podbił listy przebojów na całym świecie. Wspomnieć należy również o dwóch singlach promocyjnych, które równie dobrze poradziły sobie w sklepie internetowym iTunes – “Dark Horse” nagrany z Juicy J oraz “Walking On Air“.

Na występ w SNL Perry wybrała hit “Roar” oraz właśnie “Walking On Air”. Patrząc na jakość występu, chcielibyśmy zaapelować do Katy o wybranie “Walking On Air” na kolejnego singla! Utwór jest świeżym powiewem w muzyce, niesamowitym odwołaniem do lat 90, a sama artystka świetnie wypada w występach na żywo z tą piosenką.

Poniżej możecie zobaczyć występy z SNL. Co sądzicie o nich?

“Roar”

“Walking On Air”

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus