Doda i jej trasa “Fly High Tour”

Doda realizuje obecnie swoją czwartą solową trasę koncertową, Fly High Tour. Koncerty wokalistki cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno mediów (ponad sto publikacji na portalach internetowych o zasięgu krajowym, relacje w lokalnych i ogólnokrajowych radiach oraz telewizjach), jak i publiczności – o czym świadczą nawet kilkudziesięciotysięczne tłumy obecne podczas występów. Widząc zainteresowanie organizatorów oraz fanów, Doda postanowiła przygotować specjalny film prezentujący trasę.

Na swoim Facebooku Artystka tak skomentowała obraz:


„Witam. Pisze starsza pokładowa linii lotniczych Dodolot. W moim samolocie
obowiązuje całkowity nakaz szaleństwa. Ogłaszam boarding time kolejnych
“odlotów”: 06.07.13 (Żerków) i 07.07.13 (Byczyna), godzina 21.30 😉 Personel
pokładowy przygotował specjalny film o trasie Fly High Tour. Życzę Państwu
niezapomnianych wrażeń podczas seansu ;)”

Fly High Tour to jedna z najbardziej spektakularnych tras koncertowych w historii polskiej muzyki. Show opowiada ciekawą i zaskakującą muzyczną historię, a scenariusz koncertów opracowała sama Artystka – widzowie zostają zabrani na stworzoną przez Dodę wyspę, Dodogaskar, a na scenie pojawiają się takie gadżety jak Dodolot, łapacz snów, olbrzymi kwiat-ludojad, królewska lektyka czy totem. Trasa przepełniona jest bogatymi efektami wizualnymi, barwnymi strojami, tańcem, muzycznymi hitami w zupełnie nowych aranżacjach oraz specjalnie zaprojektowanymi strojami. Artystka występuje na własnej scenie, wykorzystując m.in. olbrzymi ekran ledowy – wymaga to dużej ekipy koncertowej, która liczy 42 osoby. Sprzęt przewożą 3 tiry oraz 2 mniejsze ciężarówki.

Najbliższe koncerty Artystki odbędą się w ten weekend w Żerkowie oraz Byczynie – wszystkie szczegóły znajdują się na stronie koncertowej Dody (www.doda.net.pl).

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus