Alejandro Fernández i Christina Aguilera – Hoy Tengo Ganas De Ti

Ostatnimi czasy, na wiele rzeczy w świecie popu trzeba czekać, czasami nawet bardzo długo. Wśród przykładów można wymienić m.in. teledysk do najnowszego singla Alejandro FernándezaHoy Tengo Ganas De Ti“. Mimo, że Alejandro nie jest tak popularny na całym świecie, jak w krajach Ameryki Południowej, gdzie jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd, to tak na prawdę spora część z Was czekała na ten klip z jednego powodu – Christina Aguilera pojawia się w nim pierwszy raz w wspaniałej fizycznej formie (czyt. odchudzona).

Poniżej znajdziecie jeszcze świeży klip do utworu. Teledysk można podsumować tak na prawdę faktem, że bardzo przypomina dojrzalszą wersję Nobody Wants To Be Lonely, wideoklipu, w którym Christina wystąpiła u boku Ricky’ego Martina. Hiszpańskojęzyczni fani Christiny Aguilery będą zachwyceni.

Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus