The Knife – A Tooth For An Eye [TELEDYSK]

A Tooth For An Eye to najnowszy singiel grupy The Knife. To już druga piosenka, którą poznaliśmy z zapowiedzianego na 9 kwietnia 2013 albumu Shaking The Habitual.

Duet o teledysku pisze następująco: A Tooth For An Eye dekonstruuje wizerunek męskości, siły i przywództwa. Kim są ludzie, którym ufamy jako naszym przywódcom i dlaczego tak się dzieje? Co możemy się nauczyć od tych, których uważamy za gorszych? W otoczeniu sportowym, gdzie można by tradycyjnie uznać grupę mężczyzn jako potężnych i będących u władzy, wyłania się niespodziewany lider. Dziecko wchodzi i pozwala mężczyznom opuścić ich hierarchię, poczucie macho i strach przed intymnością poprzez taniec. Ich brak doświadczenia i wrażliwości widać, podczas gdy wykonują choreografię. Amatorzy i wykwalifikowani tancerze wyrażają radość i poczucie wolności; widać brak powagi w ich występie. Dziecko jest silne, wytrzymałe i słodkie – wszystko na raz, krzyczy “Opowiadam Wam historię, zaufajcie mi”. Nie wstydzi się kobiecości, posiada wiedzę, że mężczyźni zostali “straceni” dawno temu.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus