Sia w swojej wersji utworu Blank Page

Sia Furler to australijska piosenkarka, która od 2010 zdążyła zaklimatyzować się na szczytach list przebojów jako producentka i piosenkarka. To właśnie w 2010 roku nie za bardzo znana w Europie i Stanach Zjednoczonych piosenkarka zaczęła współpracować z Christiną Aguilerą nad balladami na album Bionic. Od tego czasu Sii Furler udało się wybić jako producentce. Obecnie Sia pracuje dla najlepszych – począwszy od wspomnianej Christiny Aguilery, poprzez Rihannę, a obecnie dla Beyoncé. W swoim dorobku Sia ma również swoje własne hity – Titanium i She Wolf z Davidem Guettą oraz Wild Ones z Flo Ridą.

W 2012 roku Sia napisała utwór “Blank Page”, który trafił w ręce Christiny Aguilery, która zmieniła lekko warstwę muzyczną i liryczną razem z Furler i umieściła na swoim albumie Lotus. Jeszcze przed premierą krążka w sieci krążył 30-sekundowy kawałek refrenu śpiewanego przez Się. Dziś prezentujemy Wam całość.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus