Wilki – Czystego serca [nowy singiel]

 

„Czystego serca” to utwór, który prowokuje. Prowokuje do zadawania pytań i znajdowania odpowiedzi. Czego szukamy? Co znajdujemy? Co tracimy, a co zyskujemy i czego potrzebujemy? Dla wielu odpowiedzią będzie tytułowe „czyste serce”, dla innych „proste życie”, a może coś innego?

Singiel „Czystego serca” idealnie wpisuje się w charakter płyty „Światło i mrok”, jest integralną częścią opowieści o poszukiwaniu siebie, o miłości do drugiego człowieka, do życia. Piosenka promuje pierwszą po sześcioletniej przerwie płytę zespołu Wilki – „Światło i mrok”. Album, na którym znajdziemy to wszystko co lubimy u Wilków znakomite teksty, wpadające w ucho melodie i dużą dawkę energii.
Mastering płyty został powierzony Seanowi Magee z legendarnego Abbey Road Studios, który odpowiadał za finalne brzmienie płyt takich gwiazd jak np. Pink Floyd i Queen.

“CZYSTEGO SERCA”

Więcej o nowej płycie zespołu Wilki przeczytacie tutaj: http://popheart.pl/2012/10/nowy-album-zespolu-wilki/

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus