10.10.2012: Lista Przebojów (Polska)

Z małym opóźnieniem przedstawiamy wam najnowsze notowanie Listy Przebojów (Polska). Przez ostatni tydzień mogliście głosować na swoje ulubione polskie hity. Oto jak przedstawiają się wyniki.

Edyta Górniak nie oddała swojego pierwszego miejsca i tak jak tydzień temu króluje na szczycie naszej listy. Za nią miejscami zamieniły się Ewelina Lisowska i Ania Wyszkoni.

Największy awans w tym tygodniu przypadł Gosi Andrzejewicz, która z miejsca 16 skoczyła na 7. Troszkę mniejszym ale także robiącym wrażenie awansem może poszczycić się Mrozu, który awansował z 17 na 12.

Najgorszy spadek zanotowała grupa Mosqitoo z kawałkiem “Satellite” (z 6. na 15.) więc z pewnością przydadzą się głosy na formację w przyszłym głosowaniu.

Oprócz tego z listą pożegnali się: Dawid Podsiadło & Tatiana Okupnik i Łukasz Zagrobelny. Nowością w naszym zestawieniu są: Liber i Mateusz Mijal – “Winny” oraz Malgorzata Ostrowska z singlem “Po niebieskim niebie”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus