Nowe piosenki i największe przeboje Whitney Houston “I Will Always Love You – The Best Of Whitney Houston”

Dziedzictwa muzycznego Whitney Houston, jednej z najbardziej uwielbianych wokalistek w historii muzyki ciąg dalszy.

13 listopada nakładem RCA Records / Sony Music ukaże się definitywny zbiór największych przebojów divy wraz z wcześniej niepublikowanymi nagraniami.

Singlem zwiastującym premierę zestawu jest piosenka ‘I look To You’, będąca duetem z autorem i kompozytorem piosenki – R. Kellym. Na singlu po raz pierwszy usłyszymy, wcześniej niepublikowane nagrania wokaliz Whitney oraz dograne partie męskie przez R. Kelly’ego. Pierwotnie piosenka ‘I Look To You’ znalazła się na ostatnim, studyjnym albumie Whintey o tym samym tytule.

Singiel dostępny jest do odsłuchu na oficjalnej stronie artystki www.whitneyhouston.com , piosenka także znalazła się już w cyfrowych serwisach muzycznych, jak iTunes, Deezer, czy iPlay.

‘Duet Whitney i R.Kelly’ego w ‘I Loook To You’  to przebój w najczystszej postaci. Wierze w to, że każdy zapamięta moment, kiedy pierwszy raz usłyszał ten numer i jestem przekonany, że jesteśmy świadkami narodzin klasyka.” – tak o duecie powiedział Clive Davis, producent albumów Whitney, jej odkrywca i mentor, a także dyrektor kreatywny na świat w Sony Music Entertainment.

I Will Always Love You – The Best of Whitney Houston, zawierać będzie jeszcze jedną muzyczną perełkę. Piosenka ‘Never Give Up’ zarejestrowana przez Whitney, autorstwa Jermaine’a Dupri, Bryana-Michaela Coxa i Johnata Austina i wyprodukowana przez Dupri i Coxa jest kolejnym, wcześniej niepublikowanym nagraniem. Premierowe nagrania towarzyszyć będą oryginalnym wersjom największych przebojów Whitney, po raz pierwszy wydanych na jednym krążku CD. Na płycie nie zbaraknie piosenek z pierwszych miejsc światowych list przebojów i numerów, które nuci cały świat, jak: ‘I Will Always Love You’, ‘Saving All My Love For You’, ‘I Wanna Dance With Somebody’ i wiele innych.

Dodatkiem do płyty będzie premiera albumu zdjęciowego wydawnictwa Atria Books  – Whitney: Tribute To An Icon. Album zdjęciowy zawierać będzie min. 22 fotografie okraszone esejami autorstwa Pat Houston, Clive’a Davisa oraz Randee St. Nicholasa. Album wydany zostanie 27 listopada, a dochód z jego sprzedaży zasili konto ulubionej organizacji charytatywnej Whtiney – Teen Summit, jak i Whitney Houston Estate odpowiedzialne za opiekę nad jej córką Bobbi Kristiną.

Od czasu zaistnienia na rynku muzycznym w 1985 roku, płyty,single i klipy Whitney rozeszły się w łącznym  imponującym nakładzie ponad 170 milionów kopii. Nazwisko Whitney zapisane zostało także na kartach księgi rekordu Guinnessa, jako najliczniej nagradzanej wokalistki wszechczasów z liczbą do tej pory niepobitej ilości 411 nagród w tym 6 Grammy, 2 Emmy Awards, 23 American i 16 Billboard Music Awards.

I Will Always Love You – The Best of Whitney Houston
TRACKLISTA: 

Edycja podstawowa:

1.    You Give Good Love

2.    Saving All My Love For You

3.    How Will I Know

4.    Greatest Love of All

5.    I Wanna Dance With Somebody

6.    Didn’t We Almost Have It All

7.    So Emotional

8.    Where Do Broken Hearts Go

9.    I’m Your Baby Tonight

10. All The Man That I Need

11. I Will Always Love You

12. I’m Every Woman

13. I Have Nothing

14. Exhale (Shoop Shoop)

15. I Believe in You and Me

16. My Love Is Your Love

17. I Look To You feat R. Kelly

18. Never Give Up

Edycja deluxe (2 CD):

1.    You Give Good Love

2.    Saving All My Love For You

3.    How Will You Know

4.    Greatest Love of All

5.    I Wanna Dance With Somebody

6.    Didn’t We Almost Have It All

7.    So Emotional

8.    Where Do Broken Hearts Go

9.    I’m Your Baby Tonight

10. All The Man That I Need

11. I Will Always Love You

12. I’m Every Woman

13. I Have Nothing

14. Exhale (Shoop Shoop)

15. I Believe in You and Me (Film version)

16. My Love Is Your Love

17. I Look To You feat R. Kelly

18. Never Give Up

19. Love Will Save The Day

20. One Moment In Time

21. It Isn’t, It Wasn’t, It Ain’t Ever Gonna Be (with Aretha Franklin)

22. My Name Is Not Susan

23. I Belong To You

24. Run To You

25. Queen Of The Night

26. Count On Me (with CeCe Winans)

27. Step By Step

28. It’s Not Right but It’s Ok

29. I Learned From The Best

30. If I Told You That

31. Heartbreak Hotel (feat Faith Evans & Kelly Price)

32. Million Dollar Bill

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus