Dangerous Muse – I Can’t Help It [SINGIEL]

Zespół Dangerous Muse istnieje na muzycznym rynku od 9 lat. Siedem lat temu projekt wydał swoją pierwszą EP-kę “The Rejection”, która spotkała się z dobrymi recenzjami i szybko każdy kto osłuchał się z zespołem chciał więcej. Tak się jednak nie stało. Nowe piosenki, kolejna EP-ka, obietnice dotyczące albumu niespełnione. Fani jednak do dziś dopisują udając się licznie na koncerty Dangerous Muse.

W 2009 roku wydawało się, że nastąpi przełom, kiedy to zespól wydał singiel “I Want It All”, który wyprodukowali Bloodshy & Avant. Niestety, fanom znów przyszło czekać na coś nowego aż do tego roku, który z pewnością był ważny dla zespołu.

W maju zespół opuścił Tom Napack i tak oto Mike Furrey został sam, ale za to z dobrze zapowiadającą się przyszłością zespołu.

Właśnie pojawił się pierwszy singiel zwiastujący pierwszą z trzech EP Dangerous Muse. “Red” to pierwsza EP-ka, na której znajdzie się 5 utworów wyprodukowanych między innymi przez Blazing Lazer, David Siskovic (Gwen Stefani, Justin Timberlake) i Bloodsy & Avant (Britney Spears, Madonna). Płyta ma mieć swoją premierę już w październiku.Po serii trzech EP, przyjdzie pora na pierwszy album Dangerous Muse.

Pierwszym singlem zwiastującym wydawnictwo “Red” jest utwór “I Can’t Help It”. Zapraszamy do odsłuchania!

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus