Fankluby: Gagaface.pl

NAZWA: Gagaface.pl

ARTYSTA: Lady Gaga

DATA ZAŁOŻENIA: 24 lutego 2009

OPIS: Gagaface.pl to oficjalny polski fanklub Lady Gagi i najdłużej działający polski serwis o tej artystce. Strona powstała 24 lutego 2009 roku. Serwis zasłynął z tego, że jako pierwszy w polskich mediach udostępnił informację o koncercie artystki, na kilka dni przed innymi portalami. Dzięki swojej akcji z karteczkami “Born This Way” na koncercie Gagi w Gdańsku i organizacji I Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Lady Gagi we Wrocławiu został zauważony przez polski oddział wytwórni Universal Music i został oficjalnym fanklubem artystki w Polsce.

Znany z organizacji zlotów, a ostatnio nawet wyjazdu na koncert artystki za granice naszego kraju. Newsy portalu cytowane są między innymi przez : TVP Info, TVN 24, stację radiową Eska, a także takie portale jak Plotek.pl czy Pudelek.pl.

Podczas organizacji zlotów i promocji albumów i twórczości artystki fanklub współpracował między innymi z magazynem POPCORN, stacją radiową RMF MAXXX, oraz stacjami 4FUN.TV, TVN, TVP oraz POLSAT.

Strona została zarejestrowana jako oficjalny fanklub w międzynarodowej siedzibie wytwórni Interscope Records.

LINKI:

STRONA INTERNETOWA: http://gagaface.pl

FACEBOOK:  http://www.facebook.com/gagafacepl

TWITTER: https://twitter.com/#!/gagafacepl

YOUTUBE: http://www.youtube.com/user/GagaFacePLTV

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus