“Fall In Line” Christiny Aguilery i Demi Lovato usłyszymy już jutro!

Oczekiwanie na nowy muzyczny materiał Christiny Aguilery dobiegło końca dwa tygodnie temu, kiedy to Amazon udostępnił okładkę oraz tracklistę albumu “Liberation”, którego premiera przewidziana jest na czerwiec 2018. W tym samym dniu usłyszeliśmy nowy utwór Xtiny “Accelerate”. Tydzień później wokalistka podarowała nam balladę  “Twice”, a już jutro usłyszymy utwór, na który czeka wielu fanów – “Fall In Line” nagrany wspólnie z Demi Lovato.

Demo utworu “Fall In Line” wyciekło do Internetu na początku kwietnia, ale szybko zostało usunięte przez wytwórnie. Co prawda tamta wersja piosenki nie zawierała partii Demi, ale spostrzegawczy fani zauważyli, że demo usuwane w sieci figuruje w bazie utworów jako “Fall In Line (featuring Demi Lovato)”

Dziś informację o premierze utworu potwierdziła ostatecznie Demi Lovato, która zamieściła na swoim Twitterze fragment tekstu piosenki i oznajmiła swoim fanom, że premiera nastąpi 16 maja o 14:00 naszego czasu.

Utwór ten będzie pierwszym utworem Aguilery z nowej ery, który zostanie wysłany do stacji radiowych – żaden z poprzednich kawałków, które usłyszeliśmy w ciągu ostatnich dwóch tygodniu nie został wysłany do radia przez wytwórnię wokalistki. Oznacza to więc, że “Fall In Line” będzie tak naprawdę pierwszym oficjalnym singlem promującym krążek “Liberation”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus