Anne-Marie prezentuje teledysk do utworu „2002”

Ponad tydzień temu do sprzedaży trafił debiutancki krążek wokalistki Anne-Marie „Speak Your Mind”, który wygenerował m.in. takie hity jak „Alarm”, „Ciao Adios” czy „Friends”. Przed premierą albumu artystka podzieliła się piosenką „2002”, do której w sieci zadebiutował dzisiaj również teledysk!

Utwór „2002” jak mówi sama Anne-Marie to wspomnienie czasów dzieciństwa. Wokalistka napisała go wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem SheeranemProdukcją utworu zajął się legendarny już Steve Mac. Będąca wielką fanką popu z początków XXI wieku, Anne-Marie zawarła w refrenie delikatne nawiązania do swoich ulubionych piosenek z tego okresu, chociażby „…Baby One More Time” Britney Spears„Bye Bye Bye” *NSYNC„99 Problems” Jay-Z i „Ride Wit Me” Nelly’ego.  Teledysk do najnowszego singla miał swoją premierę 8 maja w serwisie YouTube, a w jego wizualnej odsłonie również znajdziemy nawiązania do tamtych czasów.

Warto wspomnieć, że Anne-Marie pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę „We The Generation”. Sama artystka współpracowała już z takimi gwiazdami jak Snakehips w „Either Way”czy Nickiem Jonasem w „Remember I Told You”. Teledysk do najnowszego singla Anne-Marie prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Udostępnij na Google Plus