Producent utworu “Fall In Line” potwierdza duet Christiny Aguilery oraz Demi Lovato

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że oczekiwanie może mieć niebawem swój koniec. W ostatnich dniach do Internetu trafiło demo utworu “Fall In Line”, które szybko zostało usunięte przez wytwórnie. 

Demo feministycznego utworu “Fall In Line”, który nadal krąży w sieci bardzo szybko przechwyciła wytwórnia RCA Records. Spostrzegawczy fani zauważyli, że demo usuwane w sieci figuruje w bazie utworów jako “Fall In Line (featuring Demi Lovato)”. Teraz Jon Bellion, producent piosenki, potwierdził na swoim profilu na Twitterze, że kompozycja faktycznie jest duetem dwóch wokalistek.

Jon Bellion, który odpowiadał w przeszłości za wyprodukowanie m.in. duetu Eminema i Rihanny “The Monster”, w odpowiedzi na zdjęcie wstawione przez Demi Lovato na Instagrama z podpisem zawierającym fragment piosenki (“I wasn’t made to fall in line…”), potwierdził spekulacje.

Aguilera w ostatnich dniach podzieliła się nowym zdjęciem na swoich social mediach, a jej oficjalna strona aktualnie ma czynną tylko jedną podstronę z formularzem zapisu do newslettera. Oznaczać to może jedno – nowa muzyka jest na horyzoncie. Gotowi?

I wasn’t made to fall in line..

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus