“Let Me” – Zayn w nowym singlu i teledysku

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Autor hitu “Pillowtalk” jest w końcu gotowy, aby rozpocząć promocję nadchodzącego krążka. Posłuchajcie singla “Let Me”, który jest pierwszym singlem zwiastującym album.

Utwór “Let Me” powstał we współpracy z brytyjską grupą producencką MYKL (ci sami ludzie pracowali z wokalistą nad utworem “Pillowtalk”). Singiel został nagrany w legendarnym studiu Jimiego Hendrixa “Electric Lady Studios” w Nowym Jorku.

Do piosenki powstał również teledysk, który nakręcił Jose Padiha (reżyser bardzo dobrze przyjętego serialu “Narcos”). Klip jest kontynuacją wydanego w ubiegłym roku teledysku do piosenki “Dusk Til Dawn”.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do 1. miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Czekacie na nowy album Zayna? Myślicie, że płyta odniesie podobny sukces jak debiutanckie “Mind of Mine”?

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus