Marina and the Diamonds prezentuje fragment nowej piosenki?

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, czyli Marina and the Diamonds, pracuje od kliku miesięcy nad swoim nowym albumem. Wokalistka opublikowała w swoich mediach społecznościowych fragment niepublikowanego wcześniej utworu. Czyżby była to pierwsza zapowiedź jej czwartego krążka?

Po zakończeniu promocji wydanego w 2015 roku albumu “Froot” Marina zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu. W ubiegłym roku wokalistka jednak wróciła do studia nagraniowego. Jak podawał serwis Hamada Mania, Marina współpracuje nad swoim nowym albumem m.in. z Jasonem Eviganem (odpowiedzialnym za takie hity jak “Chains” Nicka Jonasa czy “Heart Attack” Demi Lovato) oraz Sarą Hudson (“Black Widow” Iggy Azalei czy “Get On Your Knees” Nicki Minaj), a sam krążek ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Plotki również głoszą, że wśród osób zaangażowanych w prace nad krążkiem są też takie osobistości jak Bonnie McKee i Jesse Saint John. Niedawno wokalistka widziana była również z Laną Del Rey i Jackiem Antonoffem, a jej  wpisy w mediach społecznościowych przykuły uwagę słynnego producenta Williama Orbita.

Marina w swoich mediach społecznościowych podzieliła się fragmentem wykonania na żywo niepublikowanej wcześniej piosenki. Wokalistka opublikowany na Instagramie film podpisała “Emotional Machine”. Czy jest to fragment nowej piosenki wokalistki, która znajdzie się na jej nowym, czwartym już krążku?

Emotional Machine.

A post shared by @ marinadiamandis on

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus