Marina and the Diamonds chce współpracować z Madonną

Na początku tygodnia Madonna wypowiedziała ostro na Instagramie odnośnie obecnego przemysłu muzycznego. Słowa wokalistki bardzo spodobały Marinie and the Diamonds.

Ostatnio w wielu mediach zrobiło się głośno o Madonnie z powodu 20 rocznicy wydania jej popularnego albumu “Ray Of Light”. Również manager Madonny – Guy Oseary, zamieścił posta upamiętniającego to wydarzenie. Pod jego wpisem komentarz zamieściła sama Madonna, która dość ostro skomentowała obecną branżę muzyczną.

Pamiętam, kiedy tworzyłam nagranie, wraz z innymi artystami, od początku do końca. Miałam możliwość bycia wizjonerką i nie musiałam chodzić na obozy pisania piosenek, gdzie nikt nie może wysiedzieć dłużej niż 15 minut.

Komentarz Madonny bardzo przypadł do gustu Marinie and the Diamonds, która obecnie pracuje nad swoim czwartym albumem. W związku z tym walijska wokalistka postanowiła zamieścić dwa posty wyrażające jej zachwyt nad słowami Królowej Pop.

Wokalistka udostępniła screen z wypowiedzi Madonny i podpisała go “Epic”, a także zamieściła zdjęcie starszej koleżanki z podpisem “Chciałbym pisać z Madonną”.

Słowa te zostały zauważone przez Williama Orbita, z którym Madonna współpracowała przy albumie “Ray Of Light”. Producent zaczął obserwować Walijkę na Instagramie. Czy nawiąże z nią współpracę przy jej nowym albumie?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus