Troye Sivan prezentuje kolejny utwór z nadchodzącego albumu! Poznaj szczegóły piosenki “The Good Side”

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Fani Sivana długo jednak musieli czekać na jakiekolwiek informacje odnośnie jego nowej twórczości. Artysta niedawno wydał swój nowy singiel “My My My!”, a już dziś premierę miał kolejny utwór z nadchodzącego krążka!

Piosenka “The Good Side” jest drugą premierową kompozycją z nadchodzącego drugiego albumu, który ma mieć swoją premierę prawdopodobnie na wiosnę tego roku. Utwór trafił do sprzedaży i serwisów streamingowych 18 stycznia tego roku w godzinach popołudniowych polskiego czasu. Przy tworzeniu warstwy tekstowej kompozycji wzięli udział, poza samym artystą, Leland, Bram Inscore, Allie X, Ariel Rechtshaid i Jack Latham. Produkcją utworu zajęli się natomiast wspomniani wcześniej Ariel Rechtshaid i Bram Inscore oraz Jam City. Troye będzie również muzycznym gościem programu Saturday Night Live już 20 stycznia, gdzie wykona oba nowe utwory z nadchodzącego krążka.

Troye Sivan / Capitol / Polydor

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu zeszłego roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Z krążka, oprócz singli “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który zdobył największą popularność. Również w naszym rankingu album ten zajął drugie miejsce w zeszłorocznym zestawieniu najlepszych albumów, a nadchodzące wydawnictwo  jest jednym z 30 krążków, które redakcja POPHEART wybrała jako najbardziej oczekiwane w 2018 roku. Premierowy utwór “The Good Side” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa propozycja od artysty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus