Premiera nowego singla i teledysku Troye Sivana! Poznaj szczegóły utworu “My My My!”

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Fani Sivana długo jednak musieli czekać na jakiekolwiek informacje odnośnie jego nowej twórczości. Od premiery debiutu minęły bowiem dwa lata, ale na szczęście wokalista kilka dni temu zapowiedział powrót z zupełnie nowym utworem, a dziś nastąpiła jego premiera!

Utwór “My My My!” to pierwszy singiel australijskiego wokalisty Troye Sivana zapowiadający jego drugi studyjny krążek, którego premiery spodziewać się możemy prawdopodobnie jeszcze w 2018 roku. Piosenka miała swoją premierę w serwisach streamingowych 11 stycznia w godzinach porannych polskiego czasu.

Teledysk wyreżyserował Grant Singer. Reżyser wcześniej odpowiedzialny był za takie klipy jak “Green Light” Lorde czy The Weeknd “Starboy”.

troyesivan-mymymy

Troye Sivan / Capitol / Polydor

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu zeszłego roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Również w naszym rankingu  album ten zajął drugie miejsce w zeszłorocznym zestawieniu najlepszych albumów. Z krążka, oprócz singli “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który zdobył największą popularność. Premierowy utwór “My My My!” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa propozycja od artysty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus