Nowy singiel Ariany Grande już w lutym. POSŁUCHAJ FRAGMENTU!

Ariana Grande przygotowuje się do wydania następcy “Dangerous Woman”. Nowa płyta ma ukazać się jeszcze w tym roku, a pierwszy singiel z albumu będziemy mogli usłyszeć już w lutym!

W Sylwestra Ariana Grande opublikowała na swoim Instagramie fragment jej nowego singla z dopiskiem “do zobaczenia w przyszłym roku”. Jak podaje stacja CAPITAl FM, nową piosenkę wokalistki będziemy mogli usłyszeć już w lutym.

see you next year

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Już jakiś czas temu Ariana oznajmiła fanom, że jest gotowa wydać nową muzykę, wszystko zmienił jednak atak w Manchesterze, który miał miejsce po jej koncercie. Wokalistka postanowiła wtedy, że poświęci się swojej rodzinie i chce spędzić z nią więcej czasu. W rozmowie z magazynem Billboard powiedziała:

Znając mnie i tak trafię do studia, ponieważ to kocham i chcę tworzyć. Zaczęłam robić ten album ponad rok temu i wciąż chce nad nim pracować, nie jest jeszcze gotowy. Teraz skupiam się na sobie i na odpoczynku i wrócę tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus