Nowy album od Troye’a Sivana coraz bliżej! Na liście współtwórców m.in. team Maxa Martina, Allie X i Alex Hope

Od premiery debiutanckiego albumu Troye’a Sivana, popularnego wokalisty i YouTubera australijskiego pochodzenia, minęły niedawno dwa długie lata. W międzyczasie artysta przygotowywał się oczywiście do swojego wielkiego powrotu, którego pierwszą zapowiedzią jest wydany kilka dni temu singiel “My My My!”, jednak o drugim wydawnictwie nadal wiemy stosunkowo niewiele. Fani nie powinni się jednak obawiać – Sivan stopniowo dawkuje napięcie i mimo wszystko zdradził właśnie kilka interesujących faktów na temat nowej płyty.

Pierwsze konkretne szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu Troye Sivan zdradził w niedawnej rozmowie z Zanem Lowem. Wokalista ujawnił w wywiadzie między innymi listę swoich współpracowników i nie zabrakło w tym temacie także elementu zaskoczenia. Wśród osób zaangażowanych w projekt znaleźli się bowiem ludzie Maxa Martina, którzy znani są z produkcji hitów dla wielu topowych gwiazd, a także wokalistka Allie X, muzyk i współtwórca “Fetish” Seleny Gomez – Leland oraz współpracujący już z Sivanem w przeszłości Alex Hope. Motywem przewodnim płyty ma być tym razem miłość, co jest sporym przeciwieństwem w stosunku do wydanej w 2015 roku płyty “Blue Neighbourhood”. Całości wywiadu w języku angielskim możecie usłyszeć poniżej.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye’a Sivana zamyka longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Również w naszym rankingu  album ten zajął drugie miejsce w zeszłorocznym zestawieniu najlepszych albumów. Z krążka, oprócz utworów “Heaven”“Wild” oraz “Talk Me Down”, pochodzi również singiel “Youth”, który zdobył największą popularność na listach przebojów. Czekacie na premierę nowego albumou artysty?

Udostępnij na Google Plus