Meghan Trainor ukończyła prace nad trzecim albumem! “To dla mnie wyjątkowa płyta”

Amerykańska wokalistka Meghan Trainor od pewnego czasu pracuje nad swoim trzecim studyjnym albumem. Mimo wielokrotnych zapewnień o trwaniu prac nad krążkiem jak dotąd nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych wiążących szczegółów, a wydany w lutym zeszłego roku utwór “I’m a Lady” jedynie zwiększył apetyt fanów na dawkę nowej muzyki. Wygląda jednak na to, że w temacie nareszcie coś drgnęło, a Trainor powoli przygotowuje się do głośnego powrotu.

W krótkim wywiadzie, który przeprowadził z Meghan Trainor dziennikarz programu Entertainment Tonight dowiadujemy się, że nowa płyta wokalistki została ukończona i już wkrótce oficjalnie ukaże się na rynku. Zgodnie z domeną gwiazd artystka obiecała, że jej trzecie wydawnictwo będzie inne niż dotychczasowe albumy, a piosenki traktować będą o obecnych w tym momencie w jej życiu szczęściu i miłości. Dodatkowo w proces tworzenia kolejnych utworów zaangażowała się podobno cała rodzina Meghan i jej narzeczony Daryl Sabara

Codziennie pracowałam w studiu z moją rodziną. (…) Członkowie mojej rodziny pojawiają się we wszystkich utworach, Daryl śpiewa w każdej z piosenek, a mój ojciec gra na pianinie oraz organach w jednym z kawałków. To dla mnie wyjątkowy album. Oczywiście traktować będzie o obecnej w moim życiu miłości, a także o walce o szczęście i samoakceptację.

Przypomnijmy, że drugi album Trainor zatytułowany “Thank You” trafił do sklepów w maju 2016 roku. Wydawnictwo promowały jak dotąd takie single jak „NO”, „Me Too” czy „Better”, z czego pierwszy z nich trafił ostatecznie do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard Hot 100. Czy nowy album odniesie równie wielki sukces jak jego poprzednicy? Przekonamy się już wkrótce!

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus